JO17-2
Technische staf
 
Overige staf
 
Spelers
Berhanu, Teddy
Dera, Kaio
Dosky, Araz
Kulak, Koray
Lamri, Cleon
Marechal, Jimmy
Mulder, Matthijs
Peperkamp, Rick
Smits, Devin
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
23 mrt. 10:00 Wilhelmina'26 JO17-1 - Wilhelmina JO17-2 re Sportpark De Ebbe
6 apr. 14:45 Wilhelmina JO17-2 - Haarsteeg JO17-1 re Sportpark De Saren
 
Uitslagen 3e klasse 09 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 3e klasse 09 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Jan van Arckel JO17-1 8 8 0 0 24 69 10 0
2 HRC'14 JO17-1 8 6 0 2 18 27 13 0
3 Hedel JO17-1 8 4 1 3 13 22 17 0
4 OJC ROSMALEN JO17-6 8 4 0 4 12 28 27 0
5 OJC ROSMALEN JO17-5 8 3 2 3 11 13 16 0
6 Maliskamp JO17-1 8 2 3 3 9 29 24 0
7 BMC JO17-2 8 1 3 4 6 16 24 0
8 Nieuwkuijk JO17-1 8 2 0 6 6 13 49 0
9 Wilhelmina JO17-2 8 1 1 6 4 11 48 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 3e klasse 09 (regulier)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen 4e klasse 08 (regulier)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
9 mrt.
Nieuwkuijk JO17-1
Hedel JO17-2G
7 - 1 
9 mrt.
OJC ROSMALEN JO17-7
Wilhelmina JO17-2
1 - 1 
9 mrt.
SC Elshout JO17-1G
RKDVC JO17-3
3 - 2 
9 mrt.
Emplina JO17-4
WSC JO17-4
2 - 0 
16 mrt.
WSC JO17-4
Nieuwkuijk JO17-1
0 - 8 
16 mrt.
Hedel JO17-2G
Wilhelmina'26 JO17-1
0 - 2 
16 mrt.
RKDVC JO17-3
OJC ROSMALEN JO17-7
5 - 1 
16 mrt.
Haarsteeg JO17-1
Emplina JO17-4
0 - 8 
16 mrt.
Wilhelmina JO17-2
SC Elshout JO17-1G
4 - 1 
 
Stand 4e klasse 08 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Nieuwkuijk JO17-1 4 4 0 0 12 20 2 0
2 Wilhelmina'26 JO17-1 3 3 0 0 9 10 3 0
3 Wilhelmina JO17-2 4 2 1 1 7 16 9 0
4 Emplina JO17-4 4 2 0 2 6 12 5 0
5 RKDVC JO17-3 4 2 0 2 6 13 10 0
6 SC Elshout JO17-1G 4 2 0 2 6 12 13 0
7 Taxandria JO17-3 2 1 0 1 3 11 9 0
8 Nivo Sparta JO17-4 2 1 0 1 3 3 3 0
9 Haarsteeg JO17-1 3 1 0 2 3 4 19 0
10 Hedel JO17-2G 4 1 0 3 3 6 15 0
11 WSC JO17-4 4 1 0 3 3 6 17 0
12 OJC ROSMALEN JO17-7 4 0 1 3 1 4 12 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 4e klasse 08 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
20 mrt. 19:30 Wilhelmina'26 JO17-1 - Taxandria JO17-3 re Sportpark De Ebbe
23 mrt. 10:00 Wilhelmina'26 JO17-1 - Wilhelmina JO17-2 re Sportpark De Ebbe
23 mrt. 10:45 Nivo Sparta JO17-4 - Hedel JO17-2G re Sportpark De Watertoren
23 mrt. 13:00 Nieuwkuijk JO17-1 - RKDVC JO17-3 re Sportpark Nieuwkuijk
23 mrt. 13:00 Emplina JO17-4 - OJC ROSMALEN JO17-7 re Sportpark Empel Zuid
23 mrt. 14:30 SC Elshout JO17-1G - Taxandria JO17-3 re Sportpark Den Donk
23 mrt. 14:45 Haarsteeg JO17-1 - WSC JO17-4 re Sportpark Haarsteeg
30 mrt. 10:30 Nivo Sparta JO17-4 - Haarsteeg JO17-1 re Sportpark De Watertoren
30 mrt. 13:00 OJC ROSMALEN JO17-7 - WSC JO17-4 re Sportpark De Groote Wielen
6 apr. 10:30 Wilhelmina'26 JO17-1 - SC Elshout JO17-1G re Sportpark De Ebbe
6 apr. 12:45 Taxandria JO17-3 - Nieuwkuijk JO17-1 re Sportpark De Gemullehoeken
6 apr. 14:30 RKDVC JO17-3 - WSC JO17-4 re Sportpark aan de Duinweg
6 apr. 14:30 Hedel JO17-2G - Emplina JO17-4 re Sportpark De Winkels
6 apr. 14:45 Wilhelmina JO17-2 - Haarsteeg JO17-1 re Sportpark De Saren
6 apr. 14:45 OJC ROSMALEN JO17-7 - Nivo Sparta JO17-4 re Sportpark De Groote Wielen
 
Uitslagen Groep 5 48 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 5 48 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 OJC ROSMALEN JO17-5 3 2 1 0 7 14 7 0
2 MVV'58 JO17-1 3 2 1 0 7 12 6 0
3 Tricht JO17-2 3 1 0 2 3 5 13 0
4 Wilhelmina JO17-2 3 0 0 3 0 4 9 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 5 48 (beker)
Er is nog geen programma bekend