JO19-1
Technische staf
Jansen, Jordan (Trainer/coach)
Netten, Jasper (Ass.-trainer/coach)
 
Overige staf
Griendt, Frank van de (Teammanager)
 
Spelers
Balen, Bart van
Barten, Sander
Bouharrou, Anouar
Bounouhi, Yahya el
Claassen, Daan
Dosky, Araz
Habraken, Thomas
Hanenberg, Thijmen van den
Heuvel, Shan van den
Kaathoven, Xem van
Lammers, Krijn
Marechal, Jimmy
Richardson, Camille
Smits, Devin
Ven, Kevin van der
Willems, Sander
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
1 feb. 14:45 Wilhelmina JO19-1 - OJC ROSMALEN JO19-2 re Sportpark De Saren
8 feb. 14:30 Madese Boys JO19-1 - Wilhelmina JO19-1 re Sportpark De Schietberg
 
Uitslagen Hoofdklasse (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Hoofdklasse (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 ODC JO19-1 12 8 2 2 26 47 25 0
2 Jong Brabant JO19-1 11 7 1 3 22 32 19 0
3 OJC ROSMALEN JO19-2 12 7 1 4 22 45 28 0
4 Den Dungen JO19-1 12 7 1 4 22 37 23 0
5 DSC JO19-1 12 5 5 2 20 33 27 0
6 VV Trinitas Oisterwijk JO19-1 12 5 4 3 19 41 27 0
7 Emplina JO19-1 11 5 3 3 18 34 24 0
8 SVSSS JO19-1 11 5 2 4 17 19 16 0
9 Wilhelmina JO19-1 11 5 1 5 16 26 34 0
10 Zwaluw VFC JO19-1 12 4 3 5 15 22 23 0
11 B.V.V. JO19-1 12 4 0 8 12 33 51 0
12 Nieuwkuijk JO19-1 12 1 1 10 4 12 40 0
13 Helvoirt JO19-1 12 1 0 11 3 19 63 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Hoofdklasse (regulier)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen Hoofdklasse (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Hoofdklasse (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Den Dungen JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DSC JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Emplina JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Hardinxveld JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Madese Boys JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 OJC ROSMALEN JO19-2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Rijen JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 RWB JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Sliedrecht JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Theole JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Waspik JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Wilhelmina JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Hoofdklasse (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
1 feb. 14:30 Hardinxveld JO19-1 - DSC JO19-1 re Sportpark Sluisweg
1 feb. 14:30 RWB JO19-1 - Theole JO19-1 re Sportpark De Gaard
1 feb. 14:30 Waspik JO19-1 - Emplina JO19-1 re Sportpark Elzenhage
1 feb. 14:45 Wilhelmina JO19-1 - OJC ROSMALEN JO19-2 re Sportpark De Saren
1 feb. 15:00 Den Dungen JO19-1 - Madese Boys JO19-1 re Sportpark Jacobskamp
1 feb. 15:00 Rijen JO19-1 - Sliedrecht JO19-1 re Sportpark de Vijf Eiken
8 feb. 12:00 Sliedrecht JO19-1 - RWB JO19-1 re Sportpark De Lockhorst
8 feb. 14:30 Madese Boys JO19-1 - Wilhelmina JO19-1 re Sportpark De Schietberg
8 feb. 14:45 OJC ROSMALEN JO19-2 - Hardinxveld JO19-1 re Sportpark De Groote Wielen
8 feb. 15:00 Theole JO19-1 - Den Dungen JO19-1 re Sportpark Drumpt
8 feb. 15:00 Emplina JO19-1 - Rijen JO19-1 re Sportpark Empel Zuid
8 feb. 15:15 DSC JO19-1 - Waspik JO19-1 re Sportpark Ipperakkeren
 
Uitslagen Groep 1 03 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 1 03 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 OJC ROSMALEN JO19-1 3 3 0 0 9 17 2 0
2 Emplina JO19-1 3 1 1 1 4 9 4 0
3 Wilhelmina JO19-1 3 1 0 2 3 9 18 0
4 Nieuwkuijk JO19-1 3 0 1 2 1 6 17 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 1 03 (beker)
Er is nog geen programma bekend