JO19-1
Technische staf
Jansen, Jordan (Trainer/coach)
Netten, Jasper (Ass.-trainer/coach)
 
Overige staf
Griendt, Frank van de (Teammanager)
 
Spelers
Balen, Bart van
Barten, Sander
Bouharrou, Anouar
Bounouhi, Yahya el
Claassen, Daan
Dosky, Araz
Habraken, Thomas
Hanenberg, Thijmen van den
Heuvel, Shan van den
Kaathoven, Xem van
Lammers, Krijn
Marechal, Jimmy
Richardson, Camille
Smits, Devin
Ven, Kevin van der
Willems, Sander
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
18 apr. 14:45 Wilhelmina JO19-1 - Theole JO19-1 re AFGELAST
 
Uitslagen Hoofdklasse (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Hoofdklasse (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 ODC JO19-1 12 8 2 2 26 47 25 0
2 Jong Brabant JO19-1 11 7 1 3 22 32 19 0
3 OJC ROSMALEN JO19-2 12 7 1 4 22 45 28 0
4 Den Dungen JO19-1 12 7 1 4 22 37 23 0
5 DSC JO19-1 12 5 5 2 20 33 27 0
6 VV Trinitas Oisterwijk JO19-1 12 5 4 3 19 41 27 0
7 Emplina JO19-1 11 5 3 3 18 34 24 0
8 SVSSS JO19-1 11 5 2 4 17 19 16 0
9 Wilhelmina JO19-1 11 5 1 5 16 26 34 0
10 Zwaluw VFC JO19-1 12 4 3 5 15 22 23 0
11 B.V.V. JO19-1 12 4 0 8 12 33 51 0
12 Nieuwkuijk JO19-1 12 1 1 10 4 12 40 0
13 Helvoirt JO19-1 12 1 0 11 3 19 63 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Hoofdklasse (regulier)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen Hoofdklasse (regulier)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
28 mrt.
Waspik JO19-1
RWB JO19-1
 
28 mrt.
Wilhelmina JO19-1
Sliedrecht JO19-1
 
28 mrt.
OJC ROSMALEN JO19-2
Madese Boys JO19-1
 
28 mrt.
Hardinxveld JO19-1
Den Dungen JO19-1
 
28 mrt.
Rijen JO19-1
Theole JO19-1
 
28 mrt.
DSC JO19-1
Emplina JO19-1
 
4 apr.
Sliedrecht JO19-1
DSC JO19-1
 
4 apr.
RWB JO19-1
Hardinxveld JO19-1
 
4 apr.
Madese Boys JO19-1
Rijen JO19-1
 
4 apr.
Den Dungen JO19-1
Waspik JO19-1
 
4 apr.
Theole JO19-1
OJC ROSMALEN JO19-2
 
4 apr.
Emplina JO19-1
Wilhelmina JO19-1
 
 
Stand Hoofdklasse (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Theole JO19-1 4 4 0 0 12 18 6 0
2 OJC ROSMALEN JO19-2 4 3 0 1 9 17 8 0
3 Den Dungen JO19-1 4 2 1 1 7 10 11 0
4 Hardinxveld JO19-1 4 2 0 2 6 7 6 0
5 Wilhelmina JO19-1 4 2 0 2 6 9 14 0
6 Waspik JO19-1 3 1 1 1 4 2 3 0
7 Madese Boys JO19-1 4 1 1 2 4 8 7 0
8 Sliedrecht JO19-1 4 1 1 2 4 6 9 0
9 RWB JO19-1 4 1 1 2 4 13 17 0
10 DSC JO19-1 4 1 1 2 4 3 9 0
11 Emplina JO19-1 3 1 0 2 3 11 9 0
12 Rijen JO19-1 4 1 0 3 3 4 9 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Hoofdklasse (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
18 apr. 12:00 Sliedrecht JO19-1 - Emplina JO19-1 re AFGELAST
18 apr. 14:30 RWB JO19-1 - Den Dungen JO19-1 re AFGELAST
18 apr. 14:45 Wilhelmina JO19-1 - Theole JO19-1 re AFGELAST
18 apr. 15:00 Hardinxveld JO19-1 - Madese Boys JO19-1 re AFGELAST
18 apr. 15:00 Rijen JO19-1 - Waspik JO19-1 re AFGELAST
18 apr. 15:15 DSC JO19-1 - OJC ROSMALEN JO19-2 re AFGELAST
 
Uitslagen Groep 1 03 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 1 03 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 OJC ROSMALEN JO19-1 3 3 0 0 9 17 2 0
2 Emplina JO19-1 3 1 1 1 4 9 4 0
3 Wilhelmina JO19-1 3 1 0 2 3 9 18 0
4 Nieuwkuijk JO19-1 3 0 1 2 1 6 17 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 1 03 (beker)
Er is nog geen programma bekend