JO19-3
Technische staf
Hensen, Tygo ()
 
Overige staf
Veneboer, Eric (Teammanager)
 
Spelers
Bethlehem, Matthijs
Burgt, Giovanni van der
Fleuren, Tijs
Kuiters, Simon
Lamri, Cleon
Molin, Joris
Mulder, Matthijs
Tax, Gijs
Veneboer, Jort
Verstappen, Stijn
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
18 apr. 14:30 Uno Animo JO19-2 - Wilhelmina JO19-3 re AFGELAST
 
Uitslagen 4e klasse 12 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 4e klasse 12 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Emplina JO19-5 11 9 0 2 27 70 16 0
2 Haarsteeg JO19-1 11 8 1 2 25 61 17 0
3 B.V.V. JO19-2 9 8 0 1 24 70 26 0
4 Teisterbanders JO19-2 9 6 2 1 20 46 17 0
5 Zwaluw VFC JO19-3 11 6 1 4 19 30 31 0
6 RKDVC JO19-4 10 5 2 3 17 39 15 0
7 Wilhelmina JO19-3 11 5 0 6 15 32 56 0
8 SCG'18 JO19-4 10 4 1 5 13 18 28 0
9 OJC ROSMALEN JO19-6 11 3 1 7 10 24 30 0
10 BMC JO19-3 10 2 1 7 7 21 45 0
11 Hedel JO19-2G 11 1 0 10 3 11 79 0
12 Den Dungen JO19-3 10 0 1 9 1 11 73 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 4e klasse 12 (regulier)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen 4e klasse 09 (regulier)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
28 mrt.
Wilhelmina'26 JO19-2
RWB JO19-2
 
28 mrt.
RKDVC JO19-4
Haarsteeg JO19-1
 
28 mrt.
WSC JO19-3
Baardwijk JO19-1
 
28 mrt.
SC Elshout JO19-1
Wilhelmina JO19-3
 
28 mrt.
RWB JO19-3
DESK JO19-2
 
28 mrt.
Emplina JO19-5
Uno Animo JO19-2
 
4 apr.
Baardwijk JO19-1
RWB JO19-3
 
4 apr.
RWB JO19-2
RKDVC JO19-4
 
4 apr.
DESK JO19-2
WSC JO19-3
 
4 apr.
Uno Animo JO19-2
SC Elshout JO19-1
 
4 apr.
Haarsteeg JO19-1
Wilhelmina'26 JO19-2
 
4 apr.
Wilhelmina JO19-3
Emplina JO19-5
 
 
Stand 4e klasse 09 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Wilhelmina'26 JO19-2 3 3 0 0 9 18 9 0
2 Haarsteeg JO19-1 4 3 0 1 9 20 7 0
3 Emplina JO19-5 4 3 0 1 9 20 9 0
4 Baardwijk JO19-1 2 2 0 0 6 9 6 0
5 DESK JO19-2 3 2 0 1 6 13 8 0
6 RWB JO19-2 3 2 0 1 6 10 9 0
7 RKDVC JO19-4 4 2 0 2 6 28 7 0
8 SC Elshout JO19-1 4 1 1 2 4 11 13 0
9 Uno Animo JO19-2 3 1 0 2 3 8 9 0
10 Wilhelmina JO19-3 4 1 0 3 3 13 14 0
11 WSC JO19-3 4 0 1 3 1 4 16 0
12 RWB JO19-3 4 0 0 4 0 2 49 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 4e klasse 09 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
18 apr. 14:30 RWB JO19-2 - Haarsteeg JO19-1 re AFGELAST
18 apr. 14:30 Uno Animo JO19-2 - Wilhelmina JO19-3 re AFGELAST
18 apr. 14:30 WSC JO19-3 - Wilhelmina'26 JO19-2 re AFGELAST
18 apr. 14:30 SC Elshout JO19-1 - RWB JO19-3 re AFGELAST
18 apr. 14:30 RKDVC JO19-4 - DESK JO19-2 re AFGELAST
18 apr. 15:00 Emplina JO19-5 - Baardwijk JO19-1 re AFGELAST
 
Uitslagen Groep 6 42 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 6 42 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 OJC ROSMALEN JO19-5 3 3 0 0 9 16 7 0
2 Emplina JO19-3 3 2 0 1 6 27 7 0
3 Wilhelmina JO19-3 3 1 0 2 3 3 18 0
4 DSC JO19-2 3 0 0 3 0 3 17 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 6 42 (beker)
Er is nog geen programma bekend