JO19-3
Technische staf
 
Overige staf
Faas, Patrick (Teammanager)
 
Spelers
Boudhar, Ilias
Faas, Jeffrey
Hendrikx, Izard
Jouhri, Yassine
Mathijssen, Milan
Sluijs, Levy van der
Venlet, Johan
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
23 mrt. 12:15 Nivo Sparta JO19-4 - Wilhelmina JO19-3 re Sportpark De Watertoren
30 mrt. 14:45 Wilhelmina JO19-3 - DSC JO19-2 re Sportpark De Saren
6 apr. 14:45 Wilhelmina JO19-3 - RKKSV JO19-1 re Sportpark De Saren
 
Uitslagen 4e klasse 12 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 4e klasse 12 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 SV BLC JO19-3 9 8 1 0 25 32 9 0
2 RKDVC JO19-4 10 7 1 2 22 29 13 0
3 SCG'18 JO19-3 9 5 2 2 17 20 15 0
4 Emplina JO19-5 8 4 2 2 14 22 14 0
5 ODC JO19-3 8 4 1 3 13 37 25 0
6 Zwaluw VFC JO19-3 10 3 3 4 12 33 40 0
7 Helvoirt JO19-2 10 3 2 5 11 24 31 0
8 OJC ROSMALEN JO19-6 9 3 1 5 10 21 25 0
9 Nivo Sparta JO19-5 10 3 1 6 10 19 35 0
10 Taxandria JO19-4 8 1 1 6 4 18 27 0
11 Wilhelmina JO19-3 7 0 1 6 1 18 39 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 4e klasse 12 (regulier)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen 4e klasse 10 (regulier)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
9 mrt.
RKKSV JO19-1
FC Engelen JO19-3
6 - 2 
9 mrt.
Haarsteeg JO19-3
Helvoirt JO19-2
3 - 2 
9 mrt.
BMC JO19-2
Wilhelmina JO19-3
3 - 1 
9 mrt.
Emplina JO19-5
SCG'18 JO19-3
1 - 3 
9 mrt.
DSC JO19-2
BVV/Timmermans Infra JO19-1
2 - 1 
16 mrt.
OJC ROSMALEN JO19-5
RKKSV JO19-1
0 - 7 
16 mrt.
SCG'18 JO19-3
Haarsteeg JO19-3
2 - 0 
16 mrt.
FC Engelen JO19-3
BMC JO19-2
6 - 1 
 
Stand 4e klasse 10 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 RKKSV JO19-1 4 4 0 0 12 22 2 0
2 Haarsteeg JO19-3 4 3 0 1 9 11 5 0
3 BVV/Timmermans Infra JO19-1 3 2 0 1 6 13 3 0
4 Emplina JO19-5 3 2 0 1 6 10 6 0
5 DSC JO19-2 3 2 0 1 6 4 6 0
6 FC Engelen JO19-3 4 2 0 2 6 16 10 0
7 SCG'18 JO19-3 4 2 0 2 6 6 6 0
8 Helvoirt JO19-2 3 1 0 2 3 6 10 0
9 OJC ROSMALEN JO19-5 3 1 0 2 3 4 14 0
10 BMC JO19-2 4 1 0 3 3 5 14 0
11 Nivo Sparta JO19-4 2 0 0 2 0 1 12 0
12 Wilhelmina JO19-3 3 0 0 3 0 4 14 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 4e klasse 10 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
23 mrt. 12:15 Nivo Sparta JO19-4 - Wilhelmina JO19-3 re Sportpark De Watertoren
23 mrt. 14:30 RKKSV JO19-1 - Haarsteeg JO19-3 re Sportpark Eikenhage
23 mrt. 14:45 OJC ROSMALEN JO19-5 - FC Engelen JO19-3 re Sportpark De Groote Wielen
23 mrt. 15:00 BMC JO19-2 - SCG'18 JO19-3 re Sportpark De Brand
23 mrt. 15:00 Emplina JO19-5 - BVV/Timmermans Infra JO19-1 re Sportpark Empel Zuid
23 mrt. 15:15 DSC JO19-2 - Helvoirt JO19-2 re Sportpark Ipperakkeren
25 mrt. 19:00 Nivo Sparta JO19-4 - OJC ROSMALEN JO19-5 re Sportpark De Watertoren
30 mrt. 14:45 Helvoirt JO19-2 - Emplina JO19-5 re Sportpark Burg.van Hovell
30 mrt. 14:45 Wilhelmina JO19-3 - DSC JO19-2 re Sportpark De Saren
6 apr. 14:30 BVV/Timmermans Infra JO19-1 - BMC JO19-2 re Sportpark De Vliert
6 apr. 14:45 Haarsteeg JO19-3 - Nivo Sparta JO19-4 re Sportpark Haarsteeg
6 apr. 14:45 Helvoirt JO19-2 - OJC ROSMALEN JO19-5 re Sportpark Burg.van Hovell
6 apr. 14:45 Wilhelmina JO19-3 - RKKSV JO19-1 re Sportpark De Saren
6 apr. 15:00 SCG'18 JO19-3 - FC Engelen JO19-3 re Sportpark Zegenwerp
6 apr. 15:15 DSC JO19-2 - Emplina JO19-5 re Sportpark Ipperakkeren
 
Uitslagen Groep 6 63 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 6 63 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Emplina JO19-5 3 3 0 0 9 20 3 0
2 OJC ROSMALEN JO19-6 3 2 0 1 6 17 14 0
3 Nivo Sparta JO19-5 3 1 0 2 3 13 6 0
4 Wilhelmina JO19-3 3 0 0 3 0 3 30 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 6 63 (beker)
Er is nog geen programma bekend