JO19-3
Technische staf
 
Overige staf
Faas, Patrick (Teammanager)
 
Spelers
Faas, Jeffrey
Hendrikx, Izard
Jouhri, Yassine
Mathijssen, Milan
Sluijs, Levy van der
Venlet, Johan
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
9 feb. 14:45 OJC ROSMALEN JO19-5 - Wilhelmina JO19-3 re Sportpark De Groote Wielen
 
Uitslagen 4e klasse 12 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 4e klasse 12 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 SV BLC JO19-3 9 8 1 0 25 32 9 0
2 RKDVC JO19-4 10 7 1 2 22 29 13 0
3 SCG'18 JO19-3 9 5 2 2 17 20 15 0
4 Emplina JO19-5 8 4 2 2 14 22 14 0
5 ODC JO19-3 8 4 1 3 13 37 25 0
6 Zwaluw VFC JO19-3 10 3 3 4 12 33 40 0
7 Helvoirt JO19-2 10 3 2 5 11 24 31 0
8 OJC ROSMALEN JO19-6 9 3 1 5 10 21 25 0
9 Nivo Sparta JO19-5 10 3 1 6 10 19 35 0
10 Taxandria JO19-4 8 1 1 6 4 18 27 0
11 Wilhelmina JO19-3 7 0 1 6 1 18 39 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 4e klasse 12 (regulier)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen 4e klasse 10 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 4e klasse 10 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 BMC JO19-2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 BVV/Timmermans Infra JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 DSC JO19-2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Emplina JO19-5 0 0 0 0 0 0 0 0
5 FC Engelen JO19-3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Haarsteeg JO19-3 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Helvoirt JO19-2 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Nivo Sparta JO19-4 0 0 0 0 0 0 0 0
9 OJC ROSMALEN JO19-5 0 0 0 0 0 0 0 0
10 RKKSV JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 SCG'18 JO19-3 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Wilhelmina JO19-3 0 0 0 0 0 0 0 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 4e klasse 10 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
9 feb. 12:15 Nivo Sparta JO19-4 - RKKSV JO19-1 re Sportpark De Watertoren
9 feb. 14:30 Emplina JO19-5 - FC Engelen JO19-3 re Sportpark Empel Zuid
9 feb. 14:45 Helvoirt JO19-2 - BVV/Timmermans Infra JO19-1 re Sportpark Burg.van Hovell
9 feb. 14:45 OJC ROSMALEN JO19-5 - Wilhelmina JO19-3 re Sportpark De Groote Wielen
9 feb. 15:00 BMC JO19-2 - Haarsteeg JO19-3 re Sportpark De Brand
9 feb. 15:15 DSC JO19-2 - SCG'18 JO19-3 re Sportpark Ipperakkeren
 
Uitslagen Groep 6 63 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 6 63 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Emplina JO19-5 3 3 0 0 9 20 3 0
2 OJC ROSMALEN JO19-6 3 2 0 1 6 17 14 0
3 Nivo Sparta JO19-5 3 1 0 2 3 13 6 0
4 Wilhelmina JO19-3 3 0 0 3 0 3 30 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 6 63 (beker)
Er is nog geen programma bekend