JO7-2
Technische staf
 
Overige staf
Bakker, Martijn de (Teammanager)
 
Spelers
Cleton, Jayda
Sibie, Rav
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
23 mrt. 10:15 Wilhelmina JO7-2G - Maliskamp JO7-1 re Sportpark De Saren
6 apr. 10:00 Nivo Sparta JO7-3 - Wilhelmina JO7-2G re Sportpark De Watertoren
 
Uitslagen 1e klasse 25 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 1e klasse 25 (regulier)
Er is nog geen stand bekend
 
Programma 1e klasse 25 (regulier)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen 1e klasse 25 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 1e klasse 25 (regulier)
Er is nog geen stand bekend
 
Programma 1e klasse 25 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
23 mrt. 08:30 SV BLC JO7-1 - RKKSV JO7-2 re Sportpark De Meerendonk
23 mrt. 09:00 Nivo Sparta JO7-2 - Hedel JO7-1G re Sportpark De Watertoren
23 mrt. 10:00 Nivo Sparta JO7-3 - Haarsteeg JO7-1 re Sportpark De Watertoren
23 mrt. 10:00 Vlijmense Boys JO7-1G - Emplina JO7-3 re Sportpark De Hoge Heide
23 mrt. 10:15 Nieuwkuijk JO7-1 - Wilhelmina JO7-3G re Sportpark Nieuwkuijk
23 mrt. 10:15 Wilhelmina JO7-2G - Maliskamp JO7-1 re Sportpark De Saren
30 mrt. 10:00 Nivo Sparta JO7-3 - Maliskamp JO7-1 re Sportpark De Watertoren
30 mrt. 10:00 Vlijmense Boys JO7-1G - Nivo Sparta JO7-2 re Sportpark De Hoge Heide
30 mrt. 10:15 Nieuwkuijk JO7-1 - RKKSV JO7-2 re Sportpark Nieuwkuijk
30 mrt. 10:15 Wilhelmina JO7-3G - Hedel JO7-1G re Sportpark De Saren
6 apr. 09:00 Hedel JO7-1G - SV BLC JO7-1 re Sportpark De Winkels
6 apr. 10:00 Nivo Sparta JO7-3 - Wilhelmina JO7-2G re Sportpark De Watertoren
6 apr. 10:15 Haarsteeg JO7-1 - Vlijmense Boys JO7-1G re Sportpark Haarsteeg
6 apr. 10:15 Wilhelmina JO7-3G - Emplina JO7-3 re Sportpark De Saren
6 apr. 10:30 RKKSV JO7-2 - Nivo Sparta JO7-2 re Sportpark Eikenhage
6 apr. 10:30 Maliskamp JO7-1 - Nieuwkuijk JO7-1 re Sportpark Maliskamp
10 apr. 18:30 Maliskamp JO7-1 - SV BLC JO7-1 re Sportpark Maliskamp
10 apr. 18:30 RKKSV JO7-2 - Nivo Sparta JO7-3 re Sportpark Eikenhage