JO8-1
Technische staf
Udenhout, Jasper van den (Trainer/coach)
 
Overige staf
 
Spelers
Arts, Mason
Dun, Finn van
Hurk, Lucas van den
Leest, Niels van der
Vergel de Dios, Treyven
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
28 mrt. 10:15 Wilhelmina JO8-1 - Theole JO8-1 re AFGELAST
4 apr. 08:30 Emplina JO8-1 - Wilhelmina JO8-1 re AFGELAST
18 apr. 10:15 Blauw Geel'38/JUMBO JO8-1 - Wilhelmina JO8-1 re Sportpark Prins W. Alexander
 
Uitslagen Hoofdklasse (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Hoofdklasse (regulier)
Er is nog geen stand bekend
 
Programma Hoofdklasse (regulier)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen Hoofdklasse (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Hoofdklasse (regulier)
Er is nog geen stand bekend
 
Programma Hoofdklasse (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
28 mrt. 09:00 ST Estria/GVV'57/SCV'58 JO8-1 - Margriet JO8-1 re AFGELAST
28 mrt. 09:00 HVCH JO8-1 - Emplina JO8-1 re AFGELAST
28 mrt. 09:00 Nulandia JO8-1 - Berghem Sport JO8-1 re AFGELAST
28 mrt. 10:15 Blauw Geel'38/JUMBO JO8-1 - UDI'19/CSU JO8-1 re AFGELAST
28 mrt. 10:15 Wilhelmina JO8-1 - Theole JO8-1 re AFGELAST
28 mrt. 10:15 OJC ROSMALEN JO8-1 - FC Engelen JO8-1 re AFGELAST
4 apr. 08:30 Berghem Sport JO8-1 - Blauw Geel'38/JUMBO JO8-1 re AFGELAST
4 apr. 08:30 Margriet JO8-1 - OJC ROSMALEN JO8-1 re AFGELAST
4 apr. 08:30 Emplina JO8-1 - Wilhelmina JO8-1 re AFGELAST
4 apr. 09:00 UDI'19/CSU JO8-1 - Nulandia JO8-1 re AFGELAST
4 apr. 10:00 Theole JO8-1 - HVCH JO8-1 re AFGELAST
4 apr. 11:00 FC Engelen JO8-1 - ST Estria/GVV'57/SCV'58 JO8-1 re AFGELAST
11 apr. 10:15 OJC ROSMALEN JO8-1 - UDI'19/CSU JO8-1 re Sportpark De Groote Wielen
18 apr. 08:30 Margriet JO8-1 - FC Engelen JO8-1 re Sportpark Amstelhoef
18 apr. 09:00 ST Estria/GVV'57/SCV'58 JO8-1 - UDI'19/CSU JO8-1 re Sportpark De Kranenhof
18 apr. 09:00 HVCH JO8-1 - Berghem Sport JO8-1 re Sportpark De Braaken
18 apr. 10:00 Theole JO8-1 - Emplina JO8-1 re Sportpark Drumpt
18 apr. 10:15 Blauw Geel'38/JUMBO JO8-1 - Wilhelmina JO8-1 re Sportpark Prins W. Alexander
18 apr. 10:15 OJC ROSMALEN JO8-1 - Nulandia JO8-1 re Sportpark De Groote Wielen
 
Uitslagen Groep 1 13 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 1 13 (beker)
Er is nog geen stand bekend
 
Programma Groep 1 13 (beker)
Er is nog geen programma bekend