JO8-3
Technische staf
 
Overige staf
Meijer, Michiel (Teammanager)
 
Spelers
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
16 nov. 10:15 Wilhelmina JO8-3 - DSC JO8-1 re Sportpark De Saren
23 nov. 09:00 Nemelaer JO8-1 - Wilhelmina JO8-3 re Sportpark De Walzaad
30 nov. 10:15 Wilhelmina JO8-3 - Maliskamp JO8-2 re Sportpark De Saren
 
Uitslagen 3e klasse 10 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 3e klasse 10 (regulier)
Er is nog geen stand bekend
 
Programma 3e klasse 10 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
16 nov. 08:30 Nivo Sparta JO8-2 - OJC ROSMALEN JO8-5 re Sportpark De Watertoren
16 nov. 08:45 Zwaluw VFC JO8-4 - BMC JO8-2G re Sportpark Bergenshuizen
16 nov. 10:15 SCG'18 JO8-2 - Nemelaer JO8-1 re Sportpark Zegenwerp
16 nov. 10:15 Wilhelmina JO8-3 - DSC JO8-1 re Sportpark De Saren
16 nov. 10:30 Maliskamp JO8-2 - FC Engelen JO8-2 re Sportpark Maliskamp
16 nov. 10:30 RKKSV JO8-1 - Emplina JO8-3 re Sportpark Eikenhage
23 nov. 08:30 Emplina JO8-3 - Zwaluw VFC JO8-4 re Sportpark Empel Zuid
23 nov. 08:45 DSC JO8-1 - RKKSV JO8-1 re Sportpark Ipperakkeren
23 nov. 09:00 BMC JO8-2G - Nivo Sparta JO8-2 re Sportpark De Brand
23 nov. 09:00 Nemelaer JO8-1 - Wilhelmina JO8-3 re Sportpark De Walzaad
23 nov. 10:15 OJC ROSMALEN JO8-5 - Maliskamp JO8-2 re Sportpark De Groote Wielen
23 nov. 11:00 FC Engelen JO8-2 - SCG'18 JO8-2 re Sportpark Engelerpark
30 nov. 08:30 Emplina JO8-3 - FC Engelen JO8-2 re Sportpark Empel Zuid
30 nov. 08:45 DSC JO8-1 - OJC ROSMALEN JO8-5 re Sportpark Ipperakkeren
30 nov. 09:00 Nemelaer JO8-1 - BMC JO8-2G re Sportpark De Walzaad
30 nov. 10:15 SCG'18 JO8-2 - Zwaluw VFC JO8-4 re Sportpark Zegenwerp
30 nov. 10:15 Wilhelmina JO8-3 - Maliskamp JO8-2 re Sportpark De Saren
30 nov. 10:30 RKKSV JO8-1 - Nivo Sparta JO8-2 re Sportpark Eikenhage
7 dec. 08:30 Nivo Sparta JO8-2 - Wilhelmina JO8-3 re Sportpark De Watertoren
7 dec. 08:30 FC Engelen JO8-2 - DSC JO8-1 re Sportpark Engelerpark
7 dec. 08:45 Zwaluw VFC JO8-4 - Nemelaer JO8-1 re Sportpark Bergenshuizen
7 dec. 10:15 SCG'18 JO8-2 - BMC JO8-2G re Sportpark Zegenwerp
7 dec. 10:15 OJC ROSMALEN JO8-5 - Emplina JO8-3 re Sportpark De Groote Wielen
7 dec. 10:30 Maliskamp JO8-2 - RKKSV JO8-1 re Sportpark Maliskamp
 
Uitslagen Groep 3 07 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 3 07 (beker)
Er is nog geen stand bekend
 
Programma Groep 3 07 (beker)
Er is nog geen programma bekend