JO8-3
Technische staf
 
Overige staf
 
Spelers
Bak, Levi
Kivit, Luuk
Nijs, Jules de
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
23 mrt. 10:15 Wilhelmina JO8-3 - Haaften JO8-1G re Sportpark De Saren
30 mrt. 10:15 Wilhelmina JO8-3 - DSC JO8-1 re Sportpark De Saren
6 apr. 08:30 MVV'58 JO8-2 - Wilhelmina JO8-3 re Sportpark Achterveld
10 apr. 18:30 Rhelico JO8-1 - Wilhelmina JO8-3 re Sportpark Boutenstein
 
Uitslagen 3e klasse 12 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 3e klasse 12 (regulier)
Er is nog geen stand bekend
 
Programma 3e klasse 12 (regulier)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen 3e klasse 08 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 3e klasse 08 (regulier)
Er is nog geen stand bekend
 
Programma 3e klasse 08 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
23 mrt. 08:30 Emplina JO8-4 - MVV'58 JO8-2 re Sportpark Empel Zuid
23 mrt. 09:00 BZS JO8-1 - BMC JO8-4 re Sportpark BZS
23 mrt. 09:00 WNC JO8-1 - SC Everstein JO8-1 re Sportpark De Korte Woerden
23 mrt. 09:30 Rhelico JO8-1 - DSC JO8-1 re Sportpark Boutenstein
23 mrt. 10:00 Theole JO8-2 - Nivo Sparta JO8-2 re Sportpark Drumpt
23 mrt. 10:15 Wilhelmina JO8-3 - Haaften JO8-1G re Sportpark De Saren
30 mrt. 08:30 Nivo Sparta JO8-2 - Haaften JO8-1G re Sportpark De Watertoren
30 mrt. 09:00 BMC JO8-4 - Emplina JO8-4 re Sportpark De Brand
30 mrt. 10:15 Wilhelmina JO8-3 - DSC JO8-1 re Sportpark De Saren
30 mrt. 10:15 SC Everstein JO8-1 - BZS JO8-1 re Sportpark sc Everstein
6 apr. 08:30 MVV'58 JO8-2 - Wilhelmina JO8-3 re Sportpark Achterveld
6 apr. 08:30 Nivo Sparta JO8-2 - DSC JO8-1 re Sportpark De Watertoren
6 apr. 09:00 BMC JO8-4 - Theole JO8-2 re Sportpark De Brand
6 apr. 09:00 Haaften JO8-1G - Emplina JO8-4 re Sportpark Elzenbos
6 apr. 09:00 WNC JO8-1 - BZS JO8-1 re Sportpark De Korte Woerden
6 apr. 10:15 SC Everstein JO8-1 - Rhelico JO8-1 re Sportpark sc Everstein
10 apr. 18:30 MVV'58 JO8-2 - WNC JO8-1 re Sportpark Achterveld
10 apr. 18:30 Rhelico JO8-1 - Wilhelmina JO8-3 re Sportpark Boutenstein
 
Uitslagen Groep 2 073 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 2 073 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Haaften JO8-1G 3 2 0 1 6 20 13 0
2 Emplina JO8-4 3 2 0 1 6 10 14 0
3 OJC ROSMALEN JO8-4 3 1 0 2 3 19 18 0
4 Wilhelmina JO8-3 3 1 0 2 3 12 16 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 2 073 (beker)
Er is nog geen programma bekend