JO8-3
Technische staf
 
Overige staf
Meijer, Michiel (Teammanager)
 
Spelers
Cleton, Jayda
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
21 sep. 08:30 Emplina JO8-3 - Wilhelmina JO8-3 re Sportpark Empel Zuid
28 sep. 10:15 Wilhelmina JO8-3 - BMC JO8-2G re Sportpark De Saren
5 okt. 10:15 OJC ROSMALEN JO8-5 - Wilhelmina JO8-3 re Sportpark De Groote Wielen
 
Uitslagen 3e klasse 10 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 3e klasse 10 (regulier)
Er is nog geen stand bekend
 
Programma 3e klasse 10 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
21 sep. 08:30 Emplina JO8-3 - Wilhelmina JO8-3 re Sportpark Empel Zuid
21 sep. 08:45 DSC JO8-1 - SCG'18 JO8-2 re Sportpark Ipperakkeren
21 sep. 09:00 BMC JO8-2G - RKKSV JO8-1 re Sportpark De Brand
21 sep. 09:00 Nemelaer JO8-1 - Maliskamp JO8-2 re Sportpark De Walzaad
21 sep. 10:15 OJC ROSMALEN JO8-5 - Zwaluw VFC JO8-4 re Sportpark De Groote Wielen
21 sep. 12:00 FC Engelen JO8-2 - Nivo Sparta JO8-2 re Sportpark Engelerpark
28 sep. 08:30 Nivo Sparta JO8-2 - DSC JO8-1 re Sportpark De Watertoren
28 sep. 08:45 Zwaluw VFC JO8-4 - FC Engelen JO8-2 re Sportpark Bergenshuizen
28 sep. 10:15 SCG'18 JO8-2 - OJC ROSMALEN JO8-5 re Sportpark Zegenwerp
28 sep. 10:15 Wilhelmina JO8-3 - BMC JO8-2G re Sportpark De Saren
28 sep. 10:30 RKKSV JO8-1 - Nemelaer JO8-1 re Sportpark Eikenhage
28 sep. 10:30 Maliskamp JO8-2 - Emplina JO8-3 re Sportpark Maliskamp
5 okt. 08:30 Emplina JO8-3 - Nemelaer JO8-1 re Sportpark Empel Zuid
5 okt. 08:45 Zwaluw VFC JO8-4 - Maliskamp JO8-2 re Sportpark Bergenshuizen
5 okt. 08:45 DSC JO8-1 - BMC JO8-2G re Sportpark Ipperakkeren
5 okt. 10:15 SCG'18 JO8-2 - Nivo Sparta JO8-2 re Sportpark Zegenwerp
5 okt. 10:15 OJC ROSMALEN JO8-5 - Wilhelmina JO8-3 re Sportpark De Groote Wielen
5 okt. 11:00 FC Engelen JO8-2 - RKKSV JO8-1 re Sportpark Engelerpark
 
Uitslagen Groep 3 07 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 3 07 (beker)
Er is nog geen stand bekend
 
Programma Groep 3 07 (beker)
Er is nog geen programma bekend