JO9-1
Technische staf
Rijkers, Jurgen (Trainer)
Smit, Maurice (Trainer)
 
Overige staf
Rijkers, Jurgen (Teammanager)
Smit, Maurice (Teammanager)
 
Spelers
Heuvel, Daan van den
Kuypers, Milan
Pijnenburg, Kian
Rijkers, Jayden
Smit, Levano
Stolzenbach, Jenniffer
Wetzer, Keano
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
24 nov. 08:45 Wilhelmina JO9-1 - Jong Brabant JO9-1 re Sportpark De Saren
1 dec. 10:00 ZIGO JO9-1 - Wilhelmina JO9-1 re Sportpark D'n Haaikant
8 dec. 08:45 Wilhelmina JO9-1 - Emplina JO9-1 re Sportpark De Saren
 
Uitslagen Hoofdklasse (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Hoofdklasse (regulier)
Er is nog geen stand bekend
 
Programma Hoofdklasse (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
24 nov. 08:45 Wilhelmina JO9-1 - Jong Brabant JO9-1 re Sportpark De Saren
24 nov. 08:45 Unitas'59 JO9-1 - ZIGO JO9-1 re Sportpark 't Bokt
24 nov. 08:45 Zwaluw VFC JO9-1 - Nivo Sparta JO9-1 re Sportpark Bergenshuizen
24 nov. 10:15 RKDVC JO9-1 - Emplina JO9-1 re Sportpark aan de Duinweg
24 nov. 10:15 OJC ROSMALEN JO9-2 - DESK JO9-1 re Sportpark De Groote Wielen
24 nov. 10:30 WSC JO9-1 - FC Engelen JO9-1 re Sportpark Eikendonk
24 nov. 11:00 SV BLC JO9-1 - OJC ROSMALEN JO9-1 re Sportpark De Meerendonk
27 nov. 19:00 SV BLC JO9-1 - FC Engelen JO9-1 re Sportpark De Meerendonk
1 dec. 08:30 Emplina JO9-1 - OJC ROSMALEN JO9-2 re Sportpark Empel Zuid
1 dec. 09:00 Nivo Sparta JO9-1 - WSC JO9-1 re Sportpark De Watertoren
1 dec. 09:45 FC Engelen JO9-1 - RKDVC JO9-1 re Sportpark Engelerpark
1 dec. 10:00 DESK JO9-1 - SV BLC JO9-1 re Sportpark Eikendijk
1 dec. 10:00 ZIGO JO9-1 - Wilhelmina JO9-1 re Sportpark D'n Haaikant
1 dec. 10:15 Jong Brabant JO9-1 - Unitas'59 JO9-1 re Sportpark Berkelseweg
1 dec. 10:15 OJC ROSMALEN JO9-1 - Zwaluw VFC JO9-1 re Sportpark De Groote Wielen
8 dec. 08:45 Wilhelmina JO9-1 - Emplina JO9-1 re Sportpark De Saren
8 dec. 08:45 Unitas'59 JO9-1 - DESK JO9-1 re Sportpark 't Bokt
8 dec. 10:15 Jong Brabant JO9-1 - ZIGO JO9-1 re Sportpark Berkelseweg
8 dec. 10:15 OJC ROSMALEN JO9-2 - FC Engelen JO9-1 re Sportpark De Groote Wielen
8 dec. 10:15 RKDVC JO9-1 - OJC ROSMALEN JO9-1 re Sportpark aan de Duinweg
8 dec. 11:00 SV BLC JO9-1 - Nivo Sparta JO9-1 re Sportpark De Meerendonk
8 dec. 11:30 WSC JO9-1 - Zwaluw VFC JO9-1 re Sportpark Eikendonk
 
Uitslagen Groep 1 20 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 1 20 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Wilhelmina JO9-1 3 3 0 0 9 28 4 0
2 FC Engelen JO9-1 3 1 1 1 4 14 13 0
3 OJC ROSMALEN JO9-3 3 1 1 1 4 14 15 0
4 Emplina JO9-2 3 0 0 3 0 6 30 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 1 20 (beker)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen Groep 1 09 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 1 09 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Emplina JO9-1 1 1 0 0 3 8 1 0
2 Wilhelmina JO9-1 1 0 0 1 0 1 8 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 1 09 (beker)
Er is nog geen programma bekend