MO13-1
Technische staf
Lucassen, Kirstin (Trainer/coach)
Vries, Dominique de ()
 
Overige staf
Vries, Dominique de (Teammanager)
 
Spelers
Groot, Lisa de
Kerf, Lindsay de
Maat, Esmee van der
Mersie, Aukje
Schijndel, Maud van
Tops, Hannah
Verschuur, Fleur
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
25 mei 10:15 Wilhelmina MO13-1 - HSSC'61 MO13-1 re Sportpark De Saren
1 jun. 15:00 Wilhelmina MO13-1 - JEKA MO13-2 be Sportpark Olympia
 
Uitslagen 3e klasse 7 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 3e klasse 7 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 SV Budel MO13-1 11 11 0 0 33 84 5 0
2 Wilhelmina MO13-1 11 10 0 1 30 72 11 0
3 DESK MO13-1 11 8 0 3 24 54 19 0
4 VOAB MO13-1 11 7 1 3 22 40 24 0
5 Gilze MO13-1 11 7 0 4 21 30 27 0
6 Oirschot Vooruit MO13-1 11 4 2 5 14 38 47 0
7 Hilvaria MO13-1 11 3 1 7 10 18 70 0
8 ST RKSV Nuenen/EMK MO13-2 10 3 0 7 9 15 43 0
9 Marvilde MO13-1 11 3 0 8 9 20 35 0
10 ST HMVV/Hulsel/Reusel Sport/CoTrans MO13-1 10 2 1 7 7 15 44 0
11 FC Tilburg MO13-2 11 1 3 7 6 14 43 0
12 FC Engelen MO13-1 11 2 0 9 6 9 41 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 3e klasse 7 (regulier)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen 3e klasse 4 (regulier)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
8 mei
MEC'07 MO13-1
Leerdam Sport'55 MO13-1
4 - 1 
11 mei
Leerdam Sport'55 MO13-1
HSSC'61 MO13-1
0 - 7 
11 mei
Asperen MO13-1
LRC MO13-1
0 - 5 
11 mei
RKTVC MO13-1
Wilhelmina MO13-1
0 - 10 
11 mei
TEC MO13-1
MEC'07 MO13-1
5 - 2 
11 mei
Wadenoijen MO13-1
Theole MO13-1
0 - 4 
18 mei
HSSC'61 MO13-1
Wadenoijen MO13-1
2 - 2 
18 mei
Asperen MO13-1
Leerdam Sport'55 MO13-1
5 - 3 
18 mei
Theole MO13-1
Wilhelmina MO13-1
0 - 11 
18 mei
MEC'07 MO13-1
RKTVC MO13-1
7 - 0 
18 mei
WNC MO13-1
TEC MO13-1
1 - 2 
 
Stand 3e klasse 4 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Theole MO13-1 10 9 0 1 27 55 15 0
2 Wilhelmina MO13-1 9 8 0 1 24 83 10 0
3 MEC'07 MO13-1 9 6 0 3 18 39 28 0
4 LRC MO13-1 9 5 0 4 15 25 13 0
5 WNC MO13-1 9 5 0 4 15 35 26 0
6 TEC MO13-1 9 4 2 3 14 27 17 0
7 HSSC'61 MO13-1 9 4 2 3 14 29 20 0
8 Wadenoijen MO13-1 9 2 2 5 8 22 50 0
9 Asperen MO13-1 9 2 1 6 7 17 63 0
10 RKTVC MO13-1 9 1 1 7 4 16 45 0
11 Leerdam Sport'55 MO13-1 9 0 0 9 0 10 71 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 3e klasse 4 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
25 mei 09:30 TEC MO13-1 - Asperen MO13-1 re Sportpark De Lok
25 mei 10:00 RKTVC MO13-1 - LRC MO13-1 re Sportpark De Ridderweide
25 mei 10:15 Wilhelmina MO13-1 - HSSC'61 MO13-1 re Sportpark De Saren
25 mei 11:00 Wadenoijen MO13-1 - MEC'07 MO13-1 re Sportpark de Iepengaard
27 mei 19:00 Leerdam Sport'55 MO13-1 - WNC MO13-1 re Sportpark Leerdam Sport
 
Uitslagen Groep 1 08 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 1 08 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Wilhelmina MO13-1 3 3 0 0 9 45 5 0
2 Jan van Arckel MO13-1 3 1 1 1 4 11 14 0
3 Wadenoijen MO13-1 3 1 1 1 4 9 26 0
4 Tricht MO13-1 3 0 0 3 0 2 22 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 1 08 (beker)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen Groep 1 10 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 1 10 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Wilhelmina MO13-1 1 1 0 0 3 6 3 0
2 Theole MO13-1 1 0 0 1 0 3 6 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 1 10 (beker)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen Groep 1 2 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 1 2 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Wilhelmina MO13-1 1 1 0 0 3 4 1 0
2 NOAD'32 MO13-1 1 0 0 1 0 1 4 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 1 2 (beker)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen Groep 1 1 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 1 1 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 JEKA MO13-2 1 1 0 0 3 4 1 0
2 Wilhelmina MO13-1 1 0 1 0 1 2 2 0
3 SV Budel MO13-1 1 0 1 0 1 2 2 0
4 DESK MO13-1 1 0 0 1 0 1 4 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 1 1 (beker)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen Groep 1 1 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 1 1 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 JEKA MO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Wilhelmina MO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 1 1 (beker)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
1 jun. 15:00 Wilhelmina MO13-1 - JEKA MO13-2 be Sportpark Olympia