MO13-1
Technische staf
Craane, Patrick (Trainer/coach)
Horst, Mandy van der (Ass.-trainer/coach)
 
Overige staf
Craane, Patrick (Teammanager)
Horst, Mandy van der (Teammanager)
 
Spelers
Anukam, whitney
Cornelisse, Naomi
Craane, Denise
Kerf, Lindsay de
Maat, Esmee van der
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
28 mrt. 10:15 Wilhelmina MO13-1 - Heerjansdam MO13-1 re AFGELAST
4 apr. 10:00 Theole MO13-1 - Wilhelmina MO13-1 re AFGELAST
18 apr. 10:15 Wilhelmina MO13-1 - Tricht MO13-1 re Sportpark De Saren
 
Uitslagen 3e klasse 06 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 3e klasse 06 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Wilhelmina MO13-1 11 11 0 0 33 93 2 0
2 Wadenoijen MO13-1 11 10 0 1 30 64 16 0
3 Jan van Arckel MO13-1 11 9 0 2 27 40 15 0
4 Nivo Sparta MO13-1 11 6 0 5 18 33 25 0
5 HRC'14 MO13-1 9 5 1 3 16 23 17 0
6 OSC'45 MO13-1 10 4 0 6 12 27 49 0
7 Haaften MO13-1 10 3 2 5 11 15 29 0
8 Tricht MO13-2 11 3 1 7 10 13 24 0
9 DSS'14 MO13-1 8 2 1 5 7 19 32 0
10 Hedel MO13-1 11 1 4 6 7 21 55 0
11 RKTVC MO13-1 10 2 0 8 6 21 62 0
12 GVV MO13-1 11 1 1 9 4 14 57 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 3e klasse 06 (regulier)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen 3e klasse 02 (regulier)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
14 mrt.
Tricht MO13-1
Heukelum MO13-1
 
14 mrt.
Heerjansdam MO13-1
De Zwerver MO13-1
 
14 mrt.
Wieldrecht MO13-1
HRC'14 MO13-1
 
14 mrt.
Wadenoijen MO13-1
FC Engelen MO13-1
 
14 mrt.
Theole MO13-1
Jan van Arckel MO13-1
 
21 mrt.
FC Engelen MO13-1
Wieldrecht MO13-1
 
21 mrt.
Wilhelmina MO13-1
De Zwerver MO13-1
 
21 mrt.
Wadenoijen MO13-1
Jan van Arckel MO13-1
 
28 mrt.
Tricht MO13-1
Wadenoijen MO13-1
 
28 mrt.
FC Engelen MO13-1
Theole MO13-1
 
28 mrt.
Heukelum MO13-1
Wieldrecht MO13-1
 
28 mrt.
Wilhelmina MO13-1
Heerjansdam MO13-1
 
28 mrt.
HRC'14 MO13-1
Jan van Arckel MO13-1
 
 
Stand 3e klasse 02 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Theole MO13-1 3 3 0 0 9 13 0 0
2 Tricht MO13-1 3 3 0 0 9 6 1 0
3 Heukelum MO13-1 3 2 1 0 7 6 4 0
4 De Zwerver MO13-1 2 2 0 0 6 14 3 0
5 Wilhelmina MO13-1 3 2 0 1 6 19 4 0
6 Wadenoijen MO13-1 3 1 0 2 3 9 12 0
7 Jan van Arckel MO13-1 3 1 0 2 3 4 13 0
8 Heerjansdam MO13-1 4 1 0 3 3 8 13 0
9 HRC'14 MO13-1 3 0 1 2 1 2 12 0
10 FC Engelen MO13-1 2 0 0 2 0 2 4 0
11 Wieldrecht MO13-1 3 0 0 3 0 2 19 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 3e klasse 02 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
28 mrt. 08:30 Tricht MO13-1 - Wadenoijen MO13-1 re AFGELAST
28 mrt. 08:30 FC Engelen MO13-1 - Theole MO13-1 re AFGELAST
28 mrt. 09:00 Heukelum MO13-1 - Wieldrecht MO13-1 re AFGELAST
28 mrt. 10:15 Wilhelmina MO13-1 - Heerjansdam MO13-1 re AFGELAST
28 mrt. 11:15 HRC'14 MO13-1 - Jan van Arckel MO13-1 re AFGELAST
4 apr. 08:30 De Zwerver MO13-1 - HRC'14 MO13-1 re AFGELAST
4 apr. 08:30 Wieldrecht MO13-1 - Tricht MO13-1 re AFGELAST
4 apr. 10:00 Heerjansdam MO13-1 - FC Engelen MO13-1 re AFGELAST
4 apr. 10:00 Theole MO13-1 - Wilhelmina MO13-1 re AFGELAST
4 apr. 10:30 Wadenoijen MO13-1 - Heukelum MO13-1 re AFGELAST
11 apr. 09:00 De Zwerver MO13-1 - Tricht MO13-1 re Sportpark De Schans
18 apr. 08:30 De Zwerver MO13-1 - Jan van Arckel MO13-1 re Sportpark De Schans
18 apr. 09:00 Heukelum MO13-1 - Theole MO13-1 re Sportpark De Vriezenwijk
18 apr. 10:15 Wilhelmina MO13-1 - Tricht MO13-1 re Sportpark De Saren
18 apr. 10:30 Wadenoijen MO13-1 - Wieldrecht MO13-1 re Sportpark de Iepengaard
18 apr. 11:15 HRC'14 MO13-1 - FC Engelen MO13-1 re Sportpark Hurwenen
 
Uitslagen Groep 1 08 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 1 08 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Wilhelmina MO13-1 3 3 0 0 9 36 0 0
2 Boxtel MO13-2 3 1 1 1 4 13 6 0
3 SCG'18 MO13-2 3 1 1 1 4 11 12 0
4 Den Dungen MO13-1 3 0 0 3 0 1 43 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 1 08 (beker)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen Groep 1 10 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 1 10 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Wilhelmina MO13-1 1 1 0 0 3 1 0 0
2 FC Engelen MO13-1 1 0 0 1 0 0 1 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 1 10 (beker)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen Groep 1 1 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 1 1 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Wilhelmina MO13-1 1 1 0 0 3 7 1 0
2 MZC'11 MO13-1 1 1 0 0 3 3 1 0
3 Tricht MO13-1 1 1 0 0 3 2 1 0
4 UNA MO13-1 1 1 0 0 3 2 1 0
5 Gilze MO13-1 1 0 1 0 1 1 1 0
6 DIA MO13-2 1 0 1 0 1 1 1 0
7 SV Budel MO13-1M 1 0 0 1 0 1 2 0
8 Pelikaan MO13-1 1 0 0 1 0 1 2 0
9 Kapelle MO13-1 1 0 0 1 0 1 3 0
10 LRC MO13-1 1 0 0 1 0 1 7 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 1 1 (beker)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen Groep 1 1 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 1 1 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Wilhelmina MO13-1 1 1 0 0 3 9 1 0
2 MZC'11 MO13-1 1 1 0 0 3 4 0 0
3 Gilze MO13-1 1 0 0 1 0 0 4 0
4 SVSSS MO13-1 1 0 0 1 0 1 9 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 1 1 (beker)
Er is nog geen programma bekend