MO13-2
Technische staf
Craane, Patrick (Trainer/coach)
Horst, Mandy van der (Ass.-trainer/coach)
 
Overige staf
Craane, Patrick (Teammanager)
Horst, Mandy van der (Teammanager)
 
Spelers
Arts, Jazzlyn
Buitenkamp, Sanna
Henriquez, Olivia
Meersbergen, Lorena van
Romijn, Ann
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
23 nov. 10:00 SC 't Zand MO13-2 - Wilhelmina MO13-2 re Sportpark Bijstervelden
7 dec. 08:45 Wilhelmina MO13-2 - VCB MO13-1 re Sportpark De Saren
 
Uitslagen 3e klasse 05 (regulier)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
9 nov.
WSC MO13-2
FC Engelen MO13-1
1 - 6 
9 nov.
Den Dungen MO13-1
Wilhelmina MO13-2
0 - 4 
9 nov.
Boxtel MO13-1
SC 't Zand MO13-2
4 - 1 
9 nov.
SVSSS MO13-1
Gilze MO13-1
0 - 12 
9 nov.
VCB MO13-1
Maliskamp MO13-1
1 - 4 
16 nov.
Wilhelmina MO13-2
FC Engelen MO13-1
0 - 10 
16 nov.
Den Dungen MO13-1
SC 't Zand MO13-2
0 - 9 
16 nov.
VCB MO13-1
Gilze MO13-1
0 - 13 
16 nov.
VOAB MO13-2
Boxtel MO13-1
3 - 2 
16 nov.
Maliskamp MO13-1
WSC MO13-2
8 - 1 
 
Stand 3e klasse 05 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Gilze MO13-1 6 6 0 0 18 57 4 0
2 VOAB MO13-2 6 6 0 0 18 29 5 0
3 FC Engelen MO13-1 6 5 0 1 15 50 4 0
4 Maliskamp MO13-1 6 5 0 1 15 37 5 0
5 SC 't Zand MO13-2 6 3 1 2 10 16 9 0
6 SVSSS MO13-1 6 2 1 3 7 28 25 0
7 Boxtel MO13-1 6 2 1 3 7 14 22 0
8 WSC MO13-2 7 2 0 5 6 14 40 0
9 Wilhelmina MO13-2 7 1 1 5 4 10 33 0
10 VCB MO13-1 7 0 2 5 2 8 47 0
11 Den Dungen MO13-1 7 0 0 7 0 2 71 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 3e klasse 05 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
23 nov. 08:30 FC Engelen MO13-1 - Maliskamp MO13-1 re Sportpark Engelerpark
23 nov. 08:30 Gilze MO13-1 - VOAB MO13-2 re Sportpark Verhoven
23 nov. 10:00 SC 't Zand MO13-2 - Wilhelmina MO13-2 re Sportpark Bijstervelden
23 nov. 10:00 SVSSS MO13-1 - VCB MO13-1 re Sportpark Zeshoeven
23 nov. 10:15 Boxtel MO13-1 - Den Dungen MO13-1 re Sportpark Munsel
30 nov. 08:30 WSC MO13-2 - Boxtel MO13-1 re Sportpark Eikendonk
30 nov. 10:00 Gilze MO13-1 - FC Engelen MO13-1 re Sportpark Verhoven
30 nov. 11:30 SVSSS MO13-1 - SC 't Zand MO13-2 re Sportpark Zeshoeven
30 nov. 11:30 VCB MO13-1 - Den Dungen MO13-1 re Sportpark VCB
30 nov. 12:00 Maliskamp MO13-1 - VOAB MO13-2 re Sportpark Maliskamp
7 dec. 08:30 FC Engelen MO13-1 - SVSSS MO13-1 re Sportpark Engelerpark
7 dec. 08:45 Wilhelmina MO13-2 - VCB MO13-1 re Sportpark De Saren
7 dec. 11:15 SC 't Zand MO13-2 - Gilze MO13-1 re Sportpark Bijstervelden
7 dec. 11:30 VOAB MO13-2 - WSC MO13-2 re Sportpark Van den Wildenberg
7 dec. 12:00 Maliskamp MO13-1 - Boxtel MO13-1 re Sportpark Maliskamp
 
Uitslagen Groep 1 15 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 1 15 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 FC Engelen MO13-1 3 3 0 0 9 17 2 0
2 Wilhelmina MO13-2 3 2 0 1 6 16 10 0
3 Maliskamp MO13-1 3 1 0 2 3 11 15 0
4 OSC'45 MO13-1 3 0 0 3 0 4 21 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 1 15 (beker)
Er is nog geen programma bekend