MO13-2
Technische staf
Craane, Patrick (Trainer/coach)
 
Overige staf
Craane, Patrick (Teammanager)
 
Spelers
Cornelisse, Naomi
Craane, Denise
Henriquez, Olivia
Korsten, Noortje
Meersbergen, Lorena van
Romijn, Ann
Sibie, Liz
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
25 mei 08:45 Wilhelmina MO13-2 - SCG'18 MO13-1 re Sportpark De Saren
 
Uitslagen 3e klasse 6 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 3e klasse 6 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 NOAD'32 MO13-1 10 10 0 0 30 80 7 0
2 SJO/BZC'14 MO13-1 10 8 1 1 25 66 14 0
3 SCG'18 MO13-1 11 5 2 4 17 32 27 0
4 Jan van Arckel MO13-1 9 5 1 3 16 33 23 0
5 DIA MO13-1 10 5 1 4 16 34 21 0
6 Uno Animo MO13-2 10 4 3 3 15 20 21 0
7 GRC-14 MO13-1 10 4 2 4 14 27 24 0
8 Hedel MO13-1 11 4 2 5 14 26 31 0
9 Wilhelmina MO13-2 11 3 2 6 11 21 47 0
10 NEO'25 MO13-1 10 3 1 6 10 14 42 0
11 Maliskamp MO13-1 11 1 1 9 4 16 52 0
12 Schelluinen MO13-1 9 1 0 8 3 8 68 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 3e klasse 6 (regulier)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen 3e klasse 6 (regulier)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
8 mei
BVV/Timmermans Infra MO13-1
SJO/BZC'14 MO13-1
1 - 1 
11 mei
FC Engelen MO13-1
Theole MO13-2
0 - 8 
11 mei
Wilhelmina MO13-2
Jan van Arckel MO13-1
7 - 1 
11 mei
DESK MO13-1
Haarsteeg MO13-1
16 - 0 
11 mei
SJO/BZC'14 MO13-1
Hedel MO13-1
7 - 0 
11 mei
Maliskamp MO13-1
SCG'18 MO13-1
1 - 1 
18 mei
Tricht MO13-1
DESK MO13-1
1 - 16 
18 mei
Haarsteeg MO13-1
Maliskamp MO13-1
4 - 8 
18 mei
Jan van Arckel MO13-1
SJO/BZC'14 MO13-1
0 - 8 
18 mei
BVV/Timmermans Infra MO13-1
Wilhelmina MO13-2
6 - 2 
18 mei
Hedel MO13-1
FC Engelen MO13-1
1 - 1 
18 mei
SCG'18 MO13-1
Theole MO13-2
2 - 3 
 
Stand 3e klasse 6 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Theole MO13-2 10 10 0 0 30 60 8 0
2 DESK MO13-1 9 8 0 1 24 66 7 0
3 SJO/BZC'14 MO13-1 10 6 1 3 19 40 15 0
4 FC Engelen MO13-1 10 5 2 3 17 21 24 0
5 SCG'18 MO13-1 10 4 4 2 16 11 9 0
6 BVV/Timmermans Infra MO13-1 9 4 3 2 15 24 15 0
7 Hedel MO13-1 10 4 3 3 15 21 20 0
8 Maliskamp MO13-1 9 3 2 4 11 24 46 0
9 Haarsteeg MO13-1 10 3 0 7 9 22 48 0
10 Wilhelmina MO13-2 10 2 0 8 6 17 44 0
11 Tricht MO13-1 9 0 2 7 2 13 44 0
12 Jan van Arckel MO13-1 10 0 1 9 1 12 51 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 3e klasse 6 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
22 mei 19:00 Tricht MO13-1 - BVV/Timmermans Infra MO13-1 re Sportpark Crayenstein
25 mei 08:30 Theole MO13-2 - Haarsteeg MO13-1 re Sportpark Drumpt
25 mei 08:30 FC Engelen MO13-1 - BVV/Timmermans Infra MO13-1 re Sportpark Engelerpark
25 mei 08:45 Wilhelmina MO13-2 - SCG'18 MO13-1 re Sportpark De Saren
25 mei 09:00 DESK MO13-1 - Jan van Arckel MO13-1 re Sportpark Eikendijk
25 mei 09:00 SJO/BZC'14 MO13-1 - Tricht MO13-1 re Sportpark De Meidijk
25 mei 11:45 Maliskamp MO13-1 - Hedel MO13-1 re Sportpark Maliskamp
1 jun. 10:00 DESK MO13-1 - Maliskamp MO13-1 re Sportpark Eikendijk
 
Uitslagen Groep 1 19 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 1 19 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 SCG'18 MO13-1 3 3 0 0 9 25 3 0
2 FC Engelen MO13-1 3 1 0 2 3 7 12 0
3 Maliskamp MO13-1 3 1 0 2 3 9 16 0
4 Wilhelmina MO13-2 3 1 0 2 3 6 16 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 1 19 (beker)
Er is nog geen programma bekend