MO13-2
Technische staf
Craane, Patrick (Trainer/coach)
 
Overige staf
Craane, Patrick (Teammanager)
 
Spelers
Cornelisse, Naomi
Craane, Denise
Henriquez, Olivia
Korsten, Noortje
Meersbergen, Lorena van
Romijn, Ann
Sibie, Liz
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
23 mrt. 08:45 Wilhelmina MO13-2 - Haarsteeg MO13-1 re Sportpark De Saren
6 apr. 11:45 Maliskamp MO13-1 - Wilhelmina MO13-2 re Sportpark Maliskamp
10 apr. 18:30 DESK MO13-1 - Wilhelmina MO13-2 re Sportpark Eikendijk
 
Uitslagen 3e klasse 6 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 3e klasse 6 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 NOAD'32 MO13-1 10 10 0 0 30 80 7 0
2 SJO/BZC'14 MO13-1 10 8 1 1 25 66 14 0
3 SCG'18 MO13-1 11 5 2 4 17 32 27 0
4 Jan van Arckel MO13-1 9 5 1 3 16 33 23 0
5 DIA MO13-1 10 5 1 4 16 34 21 0
6 Uno Animo MO13-2 10 4 3 3 15 20 21 0
7 GRC-14 MO13-1 10 4 2 4 14 27 24 0
8 Hedel MO13-1 11 4 2 5 14 26 31 0
9 Wilhelmina MO13-2 11 3 2 6 11 21 47 0
10 NEO'25 MO13-1 10 3 1 6 10 14 42 0
11 Maliskamp MO13-1 11 1 1 9 4 16 52 0
12 Schelluinen MO13-1 9 1 0 8 3 8 68 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 3e klasse 6 (regulier)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen 3e klasse 6 (regulier)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
9 mrt.
Tricht MO13-1
Maliskamp MO13-1
3 - 3 
9 mrt.
Wilhelmina MO13-2
FC Engelen MO13-1
0 - 1 
9 mrt.
Haarsteeg MO13-1
Hedel MO13-1
2 - 4 
9 mrt.
SJO/BZC'14 MO13-1
DESK MO13-1
1 - 3 
9 mrt.
Jan van Arckel MO13-1
SCG'18 MO13-1
0 - 1 
16 mrt.
FC Engelen MO13-1
Tricht MO13-1
3 - 2 
16 mrt.
SCG'18 MO13-1
Haarsteeg MO13-1
4 - 1 
16 mrt.
Hedel MO13-1
Jan van Arckel MO13-1
6 - 2 
20 mrt.
Tricht MO13-1
Haarsteeg MO13-1
0 - 5 
 
Stand 3e klasse 6 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 SCG'18 MO13-1 4 2 2 0 8 5 1 0
2 Hedel MO13-1 4 2 1 1 7 11 6 0
3 Theole MO13-2 2 2 0 0 6 3 1 0
4 SJO/BZC'14 MO13-1 3 2 0 1 6 10 4 0
5 FC Engelen MO13-1 3 2 0 1 6 4 8 0
6 Maliskamp MO13-1 2 1 1 0 4 10 3 0
7 DESK MO13-1 2 1 0 1 3 3 2 0
8 Haarsteeg MO13-1 3 1 0 2 3 8 8 0
9 Wilhelmina MO13-2 3 1 0 2 3 4 6 0
10 BVV/Timmermans Infra MO13-1 1 0 1 0 1 0 0 0
11 Tricht MO13-1 4 0 1 3 1 7 14 0
12 Jan van Arckel MO13-1 3 0 0 3 0 2 14 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 3e klasse 6 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
23 mrt. 08:30 Tricht MO13-1 - SCG'18 MO13-1 re Sportpark Crayenstein
23 mrt. 08:45 Wilhelmina MO13-2 - Haarsteeg MO13-1 re Sportpark De Saren
23 mrt. 09:00 BVV/Timmermans Infra MO13-1 - Hedel MO13-1 re Sportpark De Vliert
23 mrt. 10:00 SJO/BZC'14 MO13-1 - Maliskamp MO13-1 re Sportpark 't Veer
23 mrt. 11:30 Jan van Arckel MO13-1 - Theole MO13-2 re Sportpark D’n Huybert
23 mrt. 12:00 DESK MO13-1 - FC Engelen MO13-1 re Sportpark Eikendijk
30 mrt. 10:00 DESK MO13-1 - Maliskamp MO13-1 re Sportpark Eikendijk
30 mrt. 10:30 BVV/Timmermans Infra MO13-1 - Theole MO13-2 re Sportpark De Vliert
30 mrt. 11:30 Jan van Arckel MO13-1 - FC Engelen MO13-1 re Sportpark D’n Huybert
6 apr. 09:00 Haarsteeg MO13-1 - SJO/BZC'14 MO13-1 re Sportpark Haarsteeg
6 apr. 09:00 BVV/Timmermans Infra MO13-1 - Jan van Arckel MO13-1 re Sportpark De Vliert
6 apr. 10:00 Theole MO13-2 - Tricht MO13-1 re Sportpark Drumpt
6 apr. 11:30 SCG'18 MO13-1 - FC Engelen MO13-1 re Sportpark Zegenwerp
6 apr. 11:30 Hedel MO13-1 - DESK MO13-1 re Sportpark De Winkels
6 apr. 11:45 Maliskamp MO13-1 - Wilhelmina MO13-2 re Sportpark Maliskamp
10 apr. 18:30 Maliskamp MO13-1 - BVV/Timmermans Infra MO13-1 re Sportpark Maliskamp
10 apr. 18:30 Theole MO13-2 - SJO/BZC'14 MO13-1 re Sportpark Drumpt
10 apr. 18:30 DESK MO13-1 - Wilhelmina MO13-2 re Sportpark Eikendijk
 
Uitslagen Groep 1 19 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 1 19 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 SCG'18 MO13-1 3 3 0 0 9 25 3 0
2 FC Engelen MO13-1 3 1 0 2 3 7 12 0
3 Maliskamp MO13-1 3 1 0 2 3 9 16 0
4 Wilhelmina MO13-2 3 1 0 2 3 6 16 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 1 19 (beker)
Er is nog geen programma bekend