SEN11
Technische staf
Koolen, Pierre (Trainer/coach)
 
Overige staf
Koolen, Pierre (Teammanager)
 
Spelers
Bakker, Koen
Bijkerk, Thomas
Boersma, Wessel
Brueren, Remco
Diender, Stefan
Es, Jeroen v
Koolen, Pierre
Mulder, Mark
Pijnenburg, Tim
Smits, Joeri
Spijkers, Jeffrey
Vooren, Tjerk van
Westerveld, Raoul
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
25 nov. 10:00 Essche Boys 5 - Wilhelmina 11 re Sportpark Essche Boys
2 dec. 10:30 RKDVC 7 - Wilhelmina 11 re Sportpark aan de Duinweg
9 dec. 10:00 Wilhelmina 11 - SBC 6 re Sportpark De Saren
 
Uitslagen 6e klasse 63 (regulier)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
4 nov.
RKKSV 3
OJC ROSMALEN 13
7 - 4 
4 nov.
Wilhelmina 11
BVV/Timmermans Infra 4
3 - 3 
4 nov.
Boxtel 7
BMC 7
1 - 5 
4 nov.
Essche Boys 5
Den Dungen 7
1 - 1 
4 nov.
RKDVC 7
Maliskamp 5
1 - 3 
4 nov.
SV BLC 2
SBC 6
3 - 2 
11 nov.
Boxtel 7
Wilhelmina 11
0 - 4 
11 nov.
Essche Boys 5
SV BLC 2
1 - 8 
11 nov.
SBC 6
Den Dungen 7
4 - 5 
18 nov.
Wilhelmina 11
OJC ROSMALEN 13
10 - 0 
18 nov.
RKDVC 7
Essche Boys 5
3 - 1 
18 nov.
BVV/Timmermans Infra 4
BMC 7
2 - 1 
18 nov.
Maliskamp 5
SBC 6
2 - 5 
18 nov.
Den Dungen 7
Boxtel 7
5 - 1 
 
Stand 6e klasse 63 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 SV BLC 2 6 6 0 0 18 26 7 0
2 SBC 6 8 5 1 2 16 32 20 0
3 Wilhelmina 11 8 4 2 2 14 24 12 0
4 BMC 7 6 4 1 1 13 23 12 0
5 Maliskamp 5 6 4 1 1 13 15 10 0
6 BVV/Timmermans Infra 4 7 3 1 3 10 15 14 0
7 RKDVC 7 7 2 3 2 9 23 22 0
8 RKKSV 3 5 2 1 2 7 21 14 0
9 OJC ROSMALEN 13 7 2 1 4 7 20 30 0
10 Den Dungen 7 8 2 1 5 7 18 26 0
11 Essche Boys 5 8 1 2 5 5 14 27 0
12 Boxtel 7 8 0 0 8 0 8 45 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 6e klasse 63 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
18 nov. 12:00 SV BLC 2 - RKKSV 3 re Sportpark De Meerendonk
25 nov. 10:00 RKKSV 3 - BVV/Timmermans Infra 4 re Sportpark Eikenhage
25 nov. 10:00 Boxtel 7 - RKDVC 7 re Sportpark Munsel
25 nov. 10:00 OJC ROSMALEN 13 - Den Dungen 7 re Sportpark De Groote Wielen
25 nov. 10:00 Essche Boys 5 - Wilhelmina 11 re Sportpark Essche Boys
25 nov. 11:00 BMC 7 - SBC 6 re Sportpark De Brand
25 nov. 12:00 SV BLC 2 - Maliskamp 5 re Sportpark De Meerendonk
2 dec. 10:00 Den Dungen 7 - SV BLC 2 re Sportpark Jacobskamp
2 dec. 10:30 RKDVC 7 - Wilhelmina 11 re Sportpark aan de Duinweg
2 dec. 11:00 BVV/Timmermans Infra 4 - Boxtel 7 re Sportpark De Vliert
2 dec. 11:00 BMC 7 - RKKSV 3 re Sportpark De Brand
2 dec. 11:30 Maliskamp 5 - OJC ROSMALEN 13 re Sportpark Maliskamp
2 dec. 12:00 SBC 6 - Essche Boys 5 re Sportpark Schuttersheide
9 dec. 10:00 RKKSV 3 - Den Dungen 7 re Sportpark Eikenhage
9 dec. 10:00 Wilhelmina 11 - SBC 6 re Sportpark De Saren
9 dec. 10:00 OJC ROSMALEN 13 - BMC 7 re Sportpark De Groote Wielen
9 dec. 10:00 Boxtel 7 - Maliskamp 5 re Sportpark Munsel
9 dec. 10:00 Essche Boys 5 - BVV/Timmermans Infra 4 re Sportpark Essche Boys
9 dec. 12:00 SV BLC 2 - RKDVC 7 re Sportpark De Meerendonk
 
Uitslagen Groep 7 071 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 7 071 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 OJC ROSMALEN 11 3 3 0 0 9 10 5 0
2 Emplina 7 3 2 0 1 6 13 4 0
3 Wilhelmina 11 3 1 0 2 3 15 12 0
4 RKKSV 5 3 0 0 3 0 4 21 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 7 071 (beker)
Er is nog geen programma bekend